تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS سام هلوانی

دانلود کتاب لاتین مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS سام هلوانی

دانلود کتاب لاتین مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS سام هلوانی

هدف از ارائه کتاب لاتین مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS سام هلوانی این است که دانشجویان مهندسی عمران و تمرین کنندگان اطلاعات مفیدی از کتاب لاتین مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS سام هلوانی در مورد چگونگی اعمال روش عنصر محدود به خاک و مشکلات مکانیک به دست آورند.

مکانیک خاک برداری 

این کتاب لاتین مکانیک خاک برداری با ابزارABAQUS سام هلوانی یک کتاب مکانیک خاک است که شامل مباحث و برنامه های مکانیک خاک سنتی است. کتاب لاتین مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS سام هلوانی از کتاب مکانیک خاک سنتی متفاوت است، زیرا آن را یک جایگزین ساده و انعطاف پذیر تر فراهم می کند.

ابزار ABAQUS

خاک یک ماده سه فاز است که شامل ذرات جامد، آب و هوا است. رفتار مکانیکی آن تا حد زیادی به اندازه ذرات جامد و حفره های آن وابسته است. ذرات جامد از هوای فیزیکی و شیمیایی سنگ ها تشکیل شده است. بنابراین، مهم است که برخی از درک ماهیت سنگ و آن ها را داشته باشد.

مشخصات کتاب

نام کتاب: مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS

نام لاتین محصول: Applied Soil Mechanics With ABAQUS Applications Sam Helwany ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:2007      

تعداد صفحات:398

نویسندگان: سام هلوانی (Sam Helwany)

حجم فایل:6.13 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: رفتار مکانیکی خاک تا حد زیادی به اندازه ذرات جامد و حفره های آن وابسته است.

کلمات کلیدی: دانلود,کتاب,لاتین,مکانیک,خاکبرداری,ابزار,ABAQUS,سام هلوانی,مکانیک خاکبرداری,خاک برداری,خاکبرداری با ابزار ABAQUS,مکانیک خاک,مکانیک خاک برداری

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین مکانیک خاکبرداری با ابزارABAQUS سام هلوانی در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,247 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,719 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Applied-Soil-Mechanics-With-ABAQUS-Applications-Sa_1919616_2477.zip6.1 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟