تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت

دانلود کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت

دانلود کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت

کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت اطلاعات مربوط به تجزیه و تحلیل، طراحی و ساخت دیوارهایمیخ گذاری شده را در برنامه های بزرگراهی ارائه می دهد.

دیوار‌های میخ گذاری شده

هدف اصلی کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت این است که تمرین کنندگان را در این زمینه با روشهای صحیح و ساده و دستورالعمل‌هایی که آنها را قادر به تجزیه و تحلیل، طراحی و ساخت ساختارهای ایمن و اقتصادی میسازند، فراهم سازد.

میخ گذاری

 کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت به روز رسانی تمرکز بر تکنیک های خاکریزی خاک است که معمولا در عمل ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد. محتویات این سند عبارتند از: مقدمه، فصل مربوط به برنامه ها و امکان سنجی، توصیف ها و دستورالعمل ها برای آزمایش های میدانی و آزمایشگاهی در برنامه های کاربردی خاکبرداری خاک، شرح عملیات مشترک ایالات متحده، تجزیه و تحلیل و طراحی دیوارهای میخ گذاری شده، فصل های مربوط به روش قرارداد و مشخصات فنی و نمونه های طراحی. از آنجا که محبوبیت روش طراحی استرس قابل قبول (ASD) [همچنین به عنوان طراحی بار سرویس (SLD) شناخته می شود] در میان تمرین کنندگان، روش های ارائه شده در کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت بر اساس روش ASD است.

میخ گذاری دیوار

هدف این دیاگرام مهندسی ژئوتکنیک (GEC)، تسهیل برنامه ریزی، طراحی و ساخت دیوارهای ناخن خاك مورد استفاده در برنامه های مهندسی بزرگراه است. مخاطبان مورد نظر برای کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت متخصصان طراحی و ساخت ژئوتکنیک، ساختاری و بزرگراه و متخصصان ساخت و ساز درگیر در طراحی، ساخت و بازرسی سیستم های دیوار میخ گذاری شده هستند. این GEC قصد دارد به عنوان اسناد مرجع FHWA برای پروژه های بزرگراه که شامل دیوارهای میخ گذاری شده است، خدمت کند.

مشخصات کتاب

نام کتاب: دیوار‌های میخ گذاری شده

نام لاتین محصول: Soil Nailing walls  ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:2003      

تعداد صفحات:622

نویسندگان: کارلوس لازارت (Carlos Lazarte)، ویکتور الیاس (Victor Elias)، دیوید اسپینوزا (David Espinoza)، پاول (Paul)، ساباتینی (Sabatini)

حجم فایل:14.7 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت اطلاعات مربوط به تجزیه و تحلیل، طراحی و ساخت دیوارهایمیخ گذاری شده را ارائه می دهد.

کلمات کلیدی: تحلیل,طراحی,ساخت,دیوار‌های میخ گذاری شده,خاک میخ,میخ در خاک,دیوار میخ گذاری,میخ گذاری,کارلوس لازارت,pdf,دانلود,کتاب,لاتین,ویکتور الیاس,دیوار,میخ

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین دیوار‌های میخ گذاری شده کارلوس لازارت در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,792 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,324 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Soil-Nailing-walls-Carlos-Lazarte--ARBcrete_1906380_4428.zip13.1 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟