تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون

دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون

دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون

کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون اصلاح شده اطلاعات مربوط به ساخت و ساز پایه و رفتار ساختمان های کم عمق مسکونی و تجاری را فراهم می کند.

پی های مسکونی

 کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون شیمی سیمان، مهندسی خاک، آماده سازی سایت، زهکشی و طراحی بنیادی اساسی را پوشش می دهد. این تجدید نظر شامل مواد جدیدی در زمینه حمل و نقل به علت ریشه های مواد مغذی، تعامل ریشه ها با بنیادها، ثبات شیمیایی در خاک، شیمی رطوبت و مبادله یون، تکنیک های تعمیر پایه و مدت زمان تعمیر.

رفتار و طراحی پی

پی، شالوده یا فونداسیون به زبان انگلیسی Foundation بخشی از ساختمان است که وظیفهٔ انتقال نیرو از ستونها به زمین و خاک اطرافش را عهده دار است.

پی

بر اساس نوع ساختمان و میزان نیروهای وارده، بافت لایه هاو نوع خاک زمین و شرایط آب و هوایی منطقه :می توان تیپ و ابعاد پی را انتخاب و مشخص کرد.  عمق، طول و عرض پی‌ها به وزن ساختمان، تعداد طبقات و نوع خاک محل بستگی دارد.

مشخصات کتاب

نام کتاب: پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی

نام لاتین محصول: Residential Foundation Design Behavious and Repair 2nd Ed Robert Wade Brown ARBcrete

ویرایش:دوم

سال چاپ: 1979     

تعداد صفحات:56

نویسندگان: روبرت وید براوون (Robert wadw brown)

حجم فایل:13.9 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی روبرت وید براوون شیمی سیمان، مهندسی خاک، آماده سازی سایت و طراحی بنیادی اساسی را پوشش می دهد.

کلمات کلیدی: پی، شالوده یا فونداسیون به زبان انگلیسی Foundation بخشی از ساختمان است.

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,247 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,719 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Residential-Foundation-Design-Behavious-and-Repair_1906376_5013.zip12.2 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟