تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها

دانلود کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها

دانلود کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها

عملکرد طولانی مدت micropiles پس از 25 سال استفاده در اروپا و آمریکای شمالی ثابت شده است. هدف کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها، راهنمای "تمرین کننده"، تسهیل اجرای تکنولوژی میکرو گلوله در طراحی و ساخت و ساز حمل و نقل در آمریکا و ارائه راهنمایی برای انتخاب، طراحی و مشخص کردن قطعات میکروپیل (micropiles) برای آن دسته از برنامه‌هایی است که از لحاظ فنی مناسب و اقتصادی هستند.

میکروپیل micropiles

در کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها بررسی جامع از روش های طراحی و ساخت فعلی صورت گرفته است و نتایج به صورت یک روش راهنمایی تنظیم شده است. قصد ارائه روش راهنمایی برای کمک به اطمینان از اینکه آژانس هایی که از تکنولوژی  میکروپیلmicropile  استفاده می کنند، یک روش مطمئن و منطقی از بررسی سایت از طریق ساخت و ساز دارند.

راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها

در فصل 1 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها یک تعریف عمومی و چارچوب تاریخی از میراگرها را فراهم می کند. در فصل 2 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها طبقه بندی های تازه توسعه یافته نوع میکروپیل و کاربرد را توصیف می کند. در فصل 3 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها استفاده از میکروپیل برای برنامه های حمل و نقل را نشان می دهد. در فصل 4 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها در مورد تکنیک های ساخت و ساز و مواد بحث می کند. در فصل 5 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها جزئیات روش های طراحی برای پشتیبانی پایه ساختاری و نمونه های طراحی شده کار می کند. فصل 6 در نظر گرفته شده برای پوشش دادن جزئیات تثبیت شیب است، اما به دلیل عدم اجماع در روش های طراحی، این فصل شامل نمی شود و هنوز در حال آماده سازی است. هنگامی که به پایان رسید، در فصل 6 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها به عنوان مکمل این راهنما در دسترس خواهد بود. در فصل 7 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها تست بارگذاری شمع را توصیف می کند. در فصل 8 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها بررسی بازرسی ساخت و ساز و روش های کنترل کیفیت. در فصل 9 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها در مورد قرارداد بحث می کند. در فصل 10 کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها داده های امکان سنجی و هزینه را ارائه می دهد.

مشخصات کتاب

نام کتاب: راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها

نام لاتین محصول: MicroPile Design and Constraction Guide Fhwa ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:2000      

تعداد صفحات:379

نویسندگان: تام آرمور (Tom Armour)، پاول گرنکک (Paul Groneck)، جیمز (James)، سانیل شارما (Sunil Sharma)

حجم فایل:28.9 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها تعریف عمومی و چارچوب تاریخی از میراگرها را فراهم می کند.

کلمات کلیدی: دانلود,کتاب,لاتین,راهنمای,طراحی,اجرا,ریز شمع‌ها,راهنمای طراحی ریز شمع,اجرای ریزشمع,طراحی و اجرا,راهنمای طراحی و اجرا,micropiles,pdf,روش طراحی,میکروپیل

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین راهنمای طراحی و اجرای ریز شمع ها در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,534 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 7,260 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MicroPile-Design-and-Constraction-Guide-Fhwa--ARBc_1906372_8278.zip21.3 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟