تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین مسائل حل شده در مهندسی پی لوییس

دانلود کتاب لاتین مسائل حل شده در مهندسی پی لوییس

دانلود کتاب لاتین مسائل حل شده در مهندسی پی لوییس

مهندسان ژئوتکنیک و خاک و پی در به کارگیری علم خود در طراحی و اجرای فونداسیون های سطحی و عمیق، پی سازی سازه های عظیم دریایی، پایه های پل ها، گودبرداری های شهری، پایداری شیروانی ها و به طور کلی طرح و اجرای تمامی سازه های ژئوتکنیکی، نیازمند تسلط بر حل مسائل مهندسی پی هستند و مهندسان می‌توانند از کتاب لاتین مسائل حل شده در مهندسی پی بهره ببرند.

مهندسی پی

مهندسی پی از دروس دوره‌ی کارشناسی است. چیزی که در مهندسی پی مدنظر گرفته می‌شود این است که یک شالوده چگونه نیروهای قائم و افقی ناشی از بارهای ثقلی و زلزله‌ی استاتیکی را به خاک زیر خود انتقال می‌دهد.

مشخصات کتاب

نام کتاب: مسائل حل شده در مهندسی پی

نام لاتین محصول: Solved Problem in Foundation Luis A Preito Portar ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:2009      

تعداد صفحات:392

نویسندگان: لوییس پریتو پرتار (Luis A Preito Portar)

حجم فایل:9.54 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: مهندسان می‌توانند از کتاب لاتین مسائل حل شده در مهندسی پی بهره ببرند.

کلمات کلیدی: مهندسی پی پیشرفته,مهندسی پی طاحونی,مهندسی پیشرفت,مهندسی پیشگام,مهندسی پی و خاک,مهندسی پی,مهندسي پي,مهندسی پی سری عمران,مهندسی پی icivil,مهندسی پی pdf

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین مسائل حل شده در مهندسی پی لوییس در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,901 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,445 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Solved-Problem-in-Foundation-Luis-A-Preito-Portar-_1903422_7273.zip9.2 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟