تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین طراحی پی‌های شمعی در خاک‌هایی با قابلیت روان‌ گرایی کناپت

دانلود کتاب لاتین طراحی پی‌های شمعی در خاک‌هایی با قابلیت روان‌ گرایی کناپت

دانلود کتاب لاتین طراحی پی‌های شمعی در خاک‌هایی با قابلیت روان‌ گرایی کناپت

پدیده روان گرایی که در خاک‌های ماسه‌ای ریز و اشباع اتفاق می‌افتد، از اهمیت بسزایی در جابجایی‌های مخرب زمین در هنگام وقوع زلزله برخوردار است. انواع گسیختگی‌های ناشی از روانگرایی شامل: گسترش جانبی، لغزش زمین ، گسیختگی پی از ناحیه‌ی ظرفیت باربری، نشست خاک ها و غوطه وری سازه‌های مدفون می باشد.

روان گرایی

روانگرایی سبب نرم شدگی خاک شده و در نتیجه تغییر شکل های متناوب بزرگ در لایه خاک رخ می‌دهد. مناطقی که دارای جنس ماسه ای بوده و لذا تهیه پهنه بندی روانگرایی برای این شهر با توجه به بالا بودن سطح آبزیر زمینی ضروری به نظر می رسد.

خاک و پی

بدین منظور با استفاده از اطلاعات کسب شده از مهندسی خاک و پی موجود در منطقه، بانک اطلاعاتی جامعی که در برگیرنده پارامترهای فیزیکی و مکانیکی خاک منطقه، جنس خاک، عدد نفوذ استاندارد و غیره می باشد تهیه گردیده است.

مشخصات کتاب

نام کتاب: طراحی پی‌های شمعی در خاک‌هایی با قابلیت روان‌ گرایی

نام لاتین محصول: Design of Pile Foundations in Liquefiable Soils G Madabhushi J Knappett  ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:2010      

تعداد صفحات:233

نویسندگان: گوپال مدابوشوی (Gopal Madabhushi)، جاناتان (Jonathan)، استوارت هائگ (Stuart Haigh)

حجم فایل:8.67 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: روانگرایی موجب نرم شدگی خاک شده که باعث تغییر شکل های متناوب بزرگ در لایه خاک می‌شود.

کلمات کلیدی: دانلود,کتاب,لاتین,طراحی,پی‌ها,شمعی,خاک‌ها,روان گرایی<طراحی پی,قابلیت روان گرایی,pdf,طراحی پی‌های شمعی,پی شمعی در خاک,پی و خاک

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین طراحی پی‌های شمعی در خاک‌هایی با قابلیت روان‌ گرایی کناپت در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,247 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,719 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Design-of-Pile-Foundations-in-Liquefiable-Soils-G-_1902055_2215.zip8.1 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟