تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم گئورگ کمپفرت

دانلود کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم گئورگ کمپفرت

دانلود کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم گئورگ کمپفرت

کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم گئورگ کمپفرت، بررسی تحولات اخیر و نتایج تحقیقات مربوط به حفاری ها و بنیادهای موجود در خاک رس و خاک را نشان می دهد.

خاک برداری و پی سازی در خاک های نرم

در کتاب کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم گئورگ کمپفرت مشخصات کلی از ویژگی های مواد خاک نرم می‌دهد و تکنیک‌های بهبود پایه جدید در جاده‌ها و راه‌آهن را ارائه می‌دهد.

خاک برداری و پی سازی

همچنین انواع مختلف مبانی و روش‌های تثبیت را مورد بررسی قرار می دهد. کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم گئورگ کمپفرت به مهندسان تمرین و تحقیق در زمینه مهندسی ژئوتکنیک کمک خواهد کرد.

مشخصات کتاب

نام کتاب: خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم

نام لاتین محصول: Excavations and Foundations in Soft Soils HGeorg Kempfert B gebreselassie ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:2006      

تعداد صفحات:591

نویسندگان: گئورگ کمپفرت (Georg Kempfert)

حجم فایل:17.3 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم  بررسی تحولات اخیر و نتایج تحقیقات مربوط به حفاری ها و بنیادهای موجود در خاک را نشان می دهد.

کلمات کلیدی: دانلود,کتاب,لاتین,خاک برداری,پی سازی,خاک های نرم,خاکبرداری ساختمان,خاکبرداری فونداسیون,خاکبرداری و گودبرداری,خاکبرداری pdf,تعریف خاکبرداری,اصول خاکبرداری, پی سازی چیست,پی سازی سری عمران,پی سازی سنتی,پی سازی,پی سازی pdf,پی سازی ppt,خاک های نرم

 

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین خاک برداری و پی سازی در خاک‌های نرم گئورگ کمپفرت در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,445 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 6,050 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Excavations-and-Foundations-in-Soft-Soils-HGeorg-K_1902042_6642.zip16.2 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟