تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین راهنمای طراحی در مکانیک خاک و مهندسی پی شن باگا

دانلود کتاب لاتین راهنمای طراحی در مکانیک خاک و مهندسی پی شن باگا

دانلود کتاب لاتین راهنمای طراحی در مکانیک خاک و مهندسی پی شن باگا 

مهندسی ژئوتکنیک شاخه‌ای از مهندسی عمران است که به بررسی رفتار مهندسی مصالح زمین و مخاطرات محتمل در رابطه با احداث ابنیه می‌پردازد و Geotechnical engineerin نام انگلیسی مهندسی ژئوتکنیک است.

مهندسی خاک و پی

کتاب لاتین راهنمای طراحی در مکانیک خاک و مهندسی پی شن باگا، راهنمای بسیار خوبی در حوضه‌ی مهندسی خاک و پی است.

خاک و پی

ابزارهای علمی مورد استفاده در مهندسی ژئوتکنیک علوم پایه‌ای نظیر مکانیک خاک، مکانیک سنگ، زمین‌شناسی مهندسی و علوم کاربردی مرتبط نظیر پی سازی، تونل سازی، و سدسازی است.

مهندسی ژئوتکنیک

 در ابتدای هر پروژه عمرانی، با برنامه‌ریزی و انجام شناسایی‌های محلی ژئوتکنیکی، ویژگی‌های فیزیکی، مکانیکی، و شیمیایی زمین ساختگاه پروژه ارزیابی شده و مخاطرات محتمل از قبیل زمین لرزه، زمین لغزش، و روانگرایی در ارتباط با پروژه مد نظر قرار می‌گیرد. سپس، انواع پی‌ها، سازه‌های نگهبان، عملیات خاکی و روسازی‌های پروژه تحلیل و طراحی می‌گردند. رادیه‌ها، شمع‌ها، و کیسون‌ها، نمونه هائی از پی‌ها، دیوارهای حائل و سدهای خاکی نمونه هائی از سازه‌های نگهبان، و احداث خاکریزها، گودها، تونل‌ها، کانال‌ها، مخازن، و مدفن‌های زباله نمونه هائی از عملیات خاکی می‌باشند.

مشخصات کتاب

نام کتاب: راهنمای طراحی در مکانیک خاک و مهندسی پی

نام لاتین محصول: Design Aids in Soil Mechaniecs and Foundation Engineering Shenbaga R Kaniraj  ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:1988      

تعداد صفحات:772

نویسندگان: شن باگا (Shenbaga)

حجم فایل:14.4 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: کتاب لاتین راهنمای طراحی در مکانیک خاک و مهندسی پی شن باگا، راهنمای بسیار خوبی در حوضه‌ی مهندسی خاک و پی است.

کلمات کلیدی: کتاب,لاتین,راهنمای,طراحی,مکانیک,خاک و پی,مهندسی ژئوتکنیک,مهندسی خاک و پی,مکانیک خاک و پی,مکانیک خاک و پی سازی,کنفرانس خاک و پی,خاک و پی,مکانیک خاک و مهندسی پی,pdf مهندسی خاک و پی چیست,وب سایت مهندسی خاک و پی,مهندسي خاك و پي,مهندسی عمران خاک و پی

 

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین راهنمای طراحی در مکانیک خاک و مهندسی پی شن باگا در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

 

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,445 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 6,050 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Design-Aids-in-Soil-Mechaniecs-and-Foundation-Engi_1902034_4428.zip14 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟