تبریک سال 1397 کتابخانه ای آربی کریت سفارش کتاب ویرایش 13 دینامیک هیبلر سازه های بتنی در نیروگاه های هسته ای سفارش کتاب کتاب تخصصی مکانیک خاک داس ویرایش هشتم و پنجم

اطلاعیه فروشگاه

به نام ایزد یکتا عرض درود و خوش آمد به بزرگواران عرصه کاوش و پژوهش، مهندسین و مولفین، دانشجویان و اساتید گرامی. حضور شما را در فروشگاه تخصصی کتاب های مرجع عمران گرامی می داریم و امید داریم آنچه در جستجوی آن هستید را در این محفل تخصصی بیابید. سپاس.

دانلود کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی

دانلود کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی

دانلود کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی

کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی دومین سری از مجموعه مهندسی برق است که از کتاب مکانیک خاک و مهندسی پی برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان کارشناسی یاد شده است.

مهندسی پی

کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی جنبه های مختلف مهندسی پی را پوشش می دهد، همه ی نظریه های پیشرفته مربوطه را هماهنگ می کند. همانطور که پی باید برای شبیه سازی شرایط زمین طراحی شوند، این حجم تلاش برای برآورده ساختن بسیاری از این الزامات است.

مهندسی پی پیشرفته

همچنین در تحقیقات خود نویسنده تحقیقاتی در بنیاد شمع‌های باربری را برای حل بسیاری از مشکلات مواجهه در این زمینه ارائه می‌دهد. رویکرد مستقیم و ساده در مقایسه با روش‌های پیچیده ارائه شده توسط دیگران است. کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی متن عالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، مهندسان، مشاوران، محققان و متخصصان است.

مشخصات کتاب

نام کتاب: مهندسی پی پیشرفته

نام لاتین محصول: Advanced Foundation Engineering V N S Murthy  ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:2007      

تعداد صفحات:821

نویسندگان: مورسی (Murthy)

حجم فایل:35.9 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی جنبه های مختلف مهندسی پی را پوشش می دهد.

کلمات کلیدی:دانلود,کتاب,لاتین,مهندسی,پی,پیشرفته,مورسی,مهندسی پی,مهندسی پی پیشرفته,پی پیشرفته,مهندسی پی و خاک,مهندسی پیشگام,مهندسی پی داس,icivil,مهندسی پی طاحونی,مهندسی پیشرفت,کتاب مهندسی پی bowles,,مهندسی پی pdf

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین مهندسی پی پیشرفته مورسی در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

 

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,168 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 9,075 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Advanced-Foundation-Engineering-V-N-S-Murthy--ARBc_1902025_9450.zip32.7 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

نظرسنجی

میزان تحصیلات شما؟